اطلاعات آماری
تعداد مطالب : 189
تعداد فایل ها : 0
بازدید امروز : 0
بازدید دیروز : 0
بازدیدکنندگان امروز : 0
بازدیدکنندگان دیروز :0
کل بازدیدکنندگان : 126,415
کل بازدیدها : 2,143,517
تاریخ تاسیس : 01-09-1390

اخبار و اطلاعیه ها جدید ترین پست ها 
timeشنبه، 14 دي، 1392 hits1019writerMohammad


 

محصول فوق یکی  موارد مصرفی در خودرو میباشد که پس از چند هزار کیلومتر مسافت  بسته به نوع و شرایط ترمز گیری و رانندگی  مستهلک  میگردد که در سرویس های ادواری خودرو باید مورد بازدید قرار بگیرد و در صورت احتیاج  نسبت به تعویض محصول فوق گردد .
 
 
خاطر نشان میگردد که محصول فوق شرکتی و فابریک میباشد در خط تولید گروه خودروسازی ایران خودرو و پارس خودرو مورد استفاده قرار میگیرد.
 
قیمتی که توسط نمایندگی های  شرکت ایران خودرو و پارس خودرو برای  این قطعه در نظر گرفته شده  قیمتی بالغ بر 88 هزار تومان + 6% مالیات ارزش افزوده میباشد که خوشبختانه گروه صنعتی نیکوپخش با عقد قرار دادی با شرکت تامین کننده این محصول با قیمتی معادل 35 % کمتراز نمایندگیها  به سبد محصولات خود افزوده و در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد .
 
 

اخبار و اطلاعیه ها جدید ترین پست ها 
timeشنبه، 14 دي، 1392 hits1379writerMohammad


 
 
 
محصول فوق در گروه تزینات  داخلی خودرو قرار دارد
 محصول فوق جهت علاقمندان به کسانی میباشد  که به متفاوت بود علاقمند هستند
یکی از دغدغه های کسانی که تصمیم به تغییر نور  صفحه کیلومتر  خودروی خود را دارند این است که احتمال سوختن برد و مدارهای  صفحه کیلومتردر هنگام تعویض و مشکل گارانتی  ادوات برقی خودرو در هنگام گارانتی و همچنین تک رنگ بودن صفحه کیلومتر بعد از تغییر لامپ اس ام دی میباشد که  خوشبختانه با تهیه و نصب این محصول علاوه بر نصب سریع و راحت و وجود  دو رنگ سفید لاجوردی و رنگ قرمز روشن در قسمت های رد لاین و سرعت 160 کیلومتر میباشد که تنوع و مدل آن را با خودروهای  طراحی سال 2011 به بعد یکسان مینماید .
 
قیمت محصول فوق: 200/000 هزار ریال

اخبار و اطلاعیه ها جدید ترین پست ها 
timeجمعه، 13 دي، 1392 hits973writerMohammad


 

محصول فوق در گروه ملزومات ایمنی  خودروی تندر90 قرار دارد
این محصول جهت جلوگیری از سرقت رینگ چرخ زاپاس خودروی تندر90  استفاده میگردد 
متاسفانه به دلیل طراحی نامناسب قفل درب صندوق خودروی تندر90  سارقین به راحتی  میتوانند  قفل را شکسته و در نتیجه ملزومات داخل صندوق عقب را به سرقت ببرند  لذا گروه صنعتی نیکوپخش با سفارش تولید قطعه مذکور  به یکی از برترین تولیدکنندگان قفل و لوازم ایمنی خودروی  این محصول را در اختیار مشتریان  خود قرار خواهد داد.
خاطر نشان میگردد محصول فوق به دلیل بلند بودن قسمت زبانه  قسمت درگیری قفل از ایمنی بالاتری نسبت به سایر محصولات برخوردار میباشد .
 
قیمت محصول فوق : 180/000 هزار ریال
 

 

اخبار و اطلاعیه ها جدید ترین پست ها 
timeجمعه، 13 دي، 1392 hits1054writerMohammad


 

محصول فوق  در گروه تزینات داخلی خودروی تندر90 قرار دارد
این محصول پس از قرار گیری مدل  فرمان جدید ( معروف به مدل مگان ) بر روی خودروهای تندر90 در اوایل سال 1392 از سوی گروه خودرو سازی ایران خودرو و پارس خودرو  از سوی گروه صنعتی نیکوپخش جهت علاقمندان به این آپشن زیبا و همچنین افزایش سبد محصولات خود  طراحی و تولید گردید .
 
قیمت محصول فوق : 50/000 هزار ریال
 

اخبار و اطلاعیه ها جدید ترین پست ها 
timeجمعه، 13 دي، 1392 hits1427writerMohammad


این محصول به دلیل طراحی خاص قسمت آچار خور  و آچار مخصوص  خود  از سرقت قالپاق های رینگ اسپرت و همچنین به دلیل بلند بودن و تعداد رزوه بیشتر نسبت به نمونه فابریکی که به مرور زمان شل و در نهایت منجر به افتادن قالپاق در سرعت های بالا میشود جلوگیری مینماید
همچنین این محصول تمام فلزی  و تمام آبکاری میباشد که پس از مدتی باز و بست پیچ قالپاق ها  به دلیل فلزی و آبکاری بودن آچار مخصوص به هیچ وجه دچار خوردگی  نخواهد شد
قیمت مناسب این محصول در مقایسه با نمونه فابریک آن که دارای آچار پلاستیکی و پیچ های ساده میباشند برابری مینماید  

 

 

قیمت محصول فوق : 90/000 هزار ریال

 


مطالب 62 (13 صفحه | در هر صفحه 5)